METYAP Global İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Metyap Global İnşaat, yapı sektöründeki modern anlayışı ve sektördeki trendleri değiştirmek için kurulmuş,  müşterilerine sunduğu kaliteli yapılar ile mutlu müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir firmadır.

Standartların ötesinde bir kalite anlayışını benimseyen Metyap,  düşlerinizdeki ev hayaline anahtar teslim kavuşmanız için şehrin en gözde semtlerinde yeni projeler üretmektedir.

Müşterilerimizi odak noktası kabul ederek tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı, yapılarımızı sürdürülebilir kalitede ve nitelikten ayrılmadan arttırmak hedefindeyiz.

Çevreye verdiğimiz etkileri de ölçümleyerek sürekli iyileştirmeler gerçekleştirmeyi hedefleyen METYAP, Sağlıklı ve  güvenli yaşam alanları yaparak siz değerli müşterilerimiz için, mutlu ve sıcak bir aile ortamı oluşturmayı kendine ilke edinmiştir.

Tüm çalışmalarının kanunlara, kalite, çevre ve iş güvenliği mevzuatlarına uygun şartlarda çalışıp, gelişen Türkiye için üretmelerine özen göstermektedir.

Yapılarına çağın yeniliklerini ve gereksinimlerini titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan siz değerli müşterilerinden gelecek geri bildirimlerle, çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.